To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

Prelegenci

Dr Dominik Lubasz, Radca prawny, Wspólnik zarządzający Kancelaria Lubasz i Wspólnicy, Koordynator legislacyjny e-Izby

Specjalizuje się w prawie nowych technologii, e-commerce, własności intelektualnej, ochronie danych osobowych oraz w prawie gospodarczym, w tym europejskim prawie gospodarczym. Prelegent na licznych konferencjach, oraz prowadzący autorskie warsztaty dotyczące powyższej problematyki. Autor licznych publikacji z zakresu ochrony danych osobowych oraz handlu elektronicznego, w tym komentarzy do ustaw, a także cyklicznych artykułów na portalach tematycznych

mec. Ewa Kurowska Tober, Radca prawny, partner i szef Praktyki IPT w kancelarii DLA Piper, Ekspert legislacyjny e-Izby

Doradza wiodącym firmom mediowym i technologicznym w zakresie prawa IT i Internetu, cloud computingu, e-commerce, emisji i dystrybucji, a także umów licencyjnych i umów dotyczących wdrażania i utrzymania systemów IT.

Konrad Dobrowolski, associate, adwokat, PwC Legal

Konrad specjalizuje się w prawie ochrony danych osobowych, prawie nowych technologii i prawie Internetu. Zajmuje się również zagadnieniami związanymi z prawem autorskim, wdrożeniami IT, komunikacją elektroniczną oraz e-commerce.

Uczestniczył w innowacyjnych przedsięwzięciach wynikających m.in. z wprowadzania inteligentnych liczników oraz inteligentnych sieci energetycznych w Polsce. Zajmował się wdrażaniem umów typu SaaS i PaaS dla przedsiębiorców z branży usługowo-handlowej. Ma na swoim koncie współpracę z firmami dostarczającymi nowatorskie oprogramowanie sprzedażowe oraz systemy informatyczne. Doradzał polskim i zagranicznym przedsiębiorcom przy dostosowaniu ich działalności handlowo-usługowej do nowych wymogów stawianych przez prawo ochrony konsumentów oraz prawo telekomunikacyjne. Brał także udział w projektach związanych z komercjalizacją wizerunku, a także organizacją konkursów i przedsięwzięć medialnych. Specjalizuje się również w ochronie dóbr osobistych oraz renomy w Internecie.

Obecnie Konrad jest zaangażowany w projekty przygotowania polskich oraz zagranicznych przedsiębiorców do wdrożenia Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO).

Przed dołączeniem do zespołu PwC doświadczenie zawodowe zdobywał w firmach prawniczych świadczących usługi dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych oraz renomowanej międzynarodowej kancelarii prawnej.

Tomasz Grzybowski partner, radca prawny, Dział Prawa Marketingu, Konieczny, Grzybowski, Polak Kancelaria Prawna sp. k.

Zakres specjalizacji i zainteresowań Tomasza Grzybowskiego obejmuje prawo marketingu i reklamy, prawo handlowe, prawo gospodarcze, prawo własności intelektualnej oraz prawo nieruchomości.

mec Tomasz Koellner - Head of IT/TMT w kancelarii Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy

Prawo autorskie, prawo reklamy, zwalczanie nieuczciwej konkurencji, prawo Internetu i ochrona dóbr osobistych: to niektóre obszary specjalizacji Tomasza Koellnera, adwokat w kancelarii Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy.

Marek Wiński, Radca prawny/Partner, Wiński kancelaria, ekspert e-Izby

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w zakresie własności intelektualnej zdobyte w wiodących kancelariach prawnych oraz własnej praktyce. Współpracował z kancelarią Domański, Zakrzewski, Palinka. Pełnił rolę członka Rady Nadzorczej Neonet SA - ogólnopolskiej spółki branży RTV-AGD. Przez 3 lata był parterem zarządzającym w Kancelarii Hasik, Wiński i Partnerzy.er, radca prawny, Dział Prawa Marketingu, Konieczny, Grzybowski, Polak Kancelaria Prawna sp. k.